YİYECEKLER ve İÇECEKLER

Yiyecekler ve İçecekler

Kalecik Bar & Bistro

“Kalecik” ismi, MÖ 4000 yıllarına kadar uzanan eski bir Anadolu yerleşkesinden gelmektedir.

Büyük İskender'den Doğu Roma İmparatorluğuna kadar birçok güçlü medeniyete ev sahipliği yapan “Kalecik”, şimdi Anadolu'nun kalbi Downtown Ankara’da farklı bir kavram ile yeniden hayat buluyor.

Anadolu'nun eşsiz misafirperverliğini ve lezzetlerini sunan “Anadolu Hotels Downtown Ankara”da, yenilenen yüzüyle misafirlerinin karşısına çıkan “Kalecik Bar & Bistro”, özel üzümlerden üretilen şarap ve içki çeşitlerinin yanı sıra, cazip fiyat politikası ve lezzetli mutfağında özel olarak hazırlanmış yemek ve tatlı seçeneklerini uzaklara gitmenize gerek kalmadan sizlerin beğenisine sunuyor.

“Kalecik Bar & Bistro”, lobide bulunan kapalı alanı ve kış bahçesi alternatifi ile tüm gün sipariş edilebilen “Anadolu Kahvaltısı”, birbirinden lezzetli sandviç ve kömür ateşinde pişen ızgara çeşitleri, günlük olarak hazırlanan tatlı sunumları ile konuklarına saat 07:00 – 23:30 arasında yeni lezzetler keşfetme fırsatı sunuyor.

Anadolu Restaurant

Downtown Ankara’nın kapasite olarak en büyük restaurant’ı olan “Anadolu Restaurant”,gün ışığı alan 400 kişilik ferah oturma kapasitesi ile, hafta içi sabah 06:30 – 10:30, hafta sonu ise 06:30 – 11:00 saatleri arasında misafirlerine geleneksel Anadolu lezzetlerinin yanı sıra, dünya mutfağının zirvesinden, Akdeniz'in doyumsuz lezzetlerine kadar uzanan geniş bir kahvaltı şöleni sunuyor.

Ankara'nın kalbinde toplantı veya konaklama faaliyetlerini yerine getiren gruplarımız için ise zengin ve seçmeli set menü alternatifleri yanında, geniş açık büfe yelpazesi ile de öğle ve akşam yemeklerinizi keyfe dönüştürüyor…

Söğütözü Restaurant

Söğütözü Restaurant, bir kişiden iki yüz kişiye kadar şefin ödüllü gurme menü alternatiflerinin sunulduğu, gün ışığı alan fiziksel yapısı ile özel menü ve içeceklerin tadını çıkarabileceğiniz ideal  ortamı, şık tasarımı ve içerisinde bulunan barı ile gün boyunca sizlere lezzetli dakikalar sunuyor.

Grup yemekleriniz veya münferit rezervasyonlarınız için ziyafet ofisimizi 0312 999 00 06 numaralı telefondan arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Söğütözü Teras

Ankara'nın kalbinde, eşsiz manzarası, yüksek hizmet kalitesi ve Anadolu'nun misafirperverliği ile Downtown Ankara, özel günlerinizi, gerçekleştirmeyi planladığınız aktivitelerinizi ve merasimlerinizi rüyaya dönüştürmek için sizleri 900 metrekarelik “Söğütözü Teras”  bekliyor.

 Grup yemekleriniz veya diğer aktiviteleriniz için ziyafet ofisimizi 0312 999 00 06 numaralı telefondan arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.