HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Tarih boyunca birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu'nun misafirperverliğini konuklarına yaşatma amacı ile 2015 yılının Mart ayında Met-Sen A.Ş tarafından kurulan Anadolu Hotels Downtown Ankara, modern mimarisi ve Anadolu'nun izlerini taşıyan tasarımı ile misafirlerine Ankara'nın kalbinde ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyor.

Anadolu Hotels Downtown, şehrin kalbinin attığı iş, alışveriş, eğlence alanları, bakanlıklar, hükümet binaları, devlet kurumları ve uluslararası şirketlerin genel merkezlerine yakın mesafede, şehrin merkezinde, ulaşımı kolay bir noktada bulunmaktadır.

Biz Kimiz

Lüks ve modern mimarisi ile şehrin merkezinde yükselen 18 katıyla ANADOLU HOTELS DOWNTOWN ANKARA, tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kalite ve standartlarda hizmet ve donanıma sahiptir.

Otelimizde 216 Standart oda, 18  Korner Oda, 14  Süit ve 1 Kral Dairesi olmak üzere toplamda 249 adet oda bulunmaktadır.

ANADOLU HOTELS DOWNTOWN ANKARA, kusursuz bir konaklamanın yanı sıra Anadolu ve Sögütözü Restoranı ile de misafirlerine Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunar.

ANADOLU HOTELS DOWNTOWN ANKARA, sahip olduğu 8 ayrı toplantı salonu, 1037 m² terası ile resepsiyon, kongre ve toplantı gibi iş aktivitelerinizi gerçekleştirirken, 1000 kişi kapasiteli Ankara Balo Salonu ile de düğün ve balo gibi özel günlerinizi masala dönüştürür.

ANADOLU HOTELS DOWNTOWN ANKARA, ile şehrin kalbinde kapalı havuz keyfini yaşarken, geleneksel Türk hamamı ve Jasmine Spa & Wellness ile de günün stresinden arınırsınız.

Anadolu Hotels Otel Zinciri Hakkında

ANADOLU Hotels Otel Zinciri Hakkında

Anadolu Hotels markası altında bulunan altı otel sırasıyla;
Anadolu Hotels Downtown  Ankara,
Büyük Anadolu Didim Resort Hotel Aydın,
Büyük Anadolu Termal Hotel Ankara ,
Büyük Anadolu Hotel Ereğli  Zonguldak,
Büyük Anadolu  Hotel Bodrum  Muğla,
Büyük Anadolu Girne Hotel KKTC.