25

Eyl

ARTIK ELLERİMİZ İLE DE KONUŞUYORUZ…

Dünya’da otel web sitesinde “işaret dili” uygulaması kullanan ilk otel olmanın yanında işitme engellilerin gündelik yaşamda karşılaştıkları iletişim sorunlarını Downtown Ankara’da yaşamamaları için birçok personelimiz işaret dili konuşmayı öğrendi. Bunun yanında hayata geçirilen sosyal sorumluluk ve çevre projeleri ile de farkını hissettirmeye devam ediyor.

Anadolu Hotels Downtown Ankara, açılışından buyana iki yıl geçmesine rağmen birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yaptı. Söğütözü bölgesinin merkezinde, bakanlıkların ve uluslararası şirketlerin yanı başında bulunan otelimiz Esenboğa Havalimanına ise sadece 30 km uzaklıktadır.

249 odası, 800 kişi kapasiteli 8 toplantı salonu ve açık hava organizasyonlar için de 1037 m2 büyüklüğündeki terası ile hizmet veren Anadolu Hotels Downtown Ankara Türk Metal Sendikasına ait altı otelden birisidir. Yeşil Yıldız ve Yeşil Anahtar Sertifikaları ile “Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi" seçilmiştir.

İşaret dili kullanarak iletişim engellerini kaldırırken, Anadolu Hotels Downtown Ankara’da hizmetini tamamlamış cam şişeler, “Camdan Hayatlar” Erasmus Projesi kapsamında eğitim almış Uluslararası Omurilik Felçlileri Derneği Cam ustaları tarafından yeniden şekillendirilerek geri dönüşümlü sanat objelerine dönüştürülüyor.

Doğayı ve gelecek nesilleri önemseyen Downtown Ankara, Anadolu misafirperverliğinden ilham alan hizmet kültürünü, doğaya ve topluma saygılı, profesyonel bir ekiple tüm konuklarına sunmaya devam edecektir.

Daha detaylı bilgi ve işaret dili çevirilerini görmek için www.anadoluhotels.com sitesi ziyaret edilebilir.

Post a Comment